Lugu tüdrukust, kes kartis kööki. Lugu poisist, kes tahtis olla puuris

Lugu tüdrukust, kes kartis kööki. Lugu poisist, kes tahtis olla puuris

Autor: Kärt Hellerma

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.80€
Osta
Apollo
5.99€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas toime tulla hirmude ja unistustega, mis tunduvad teistele arusaamatud? Eesti kirjaniku Kärt Hellerma teos "Lugu tüdrukust, kes kartis kööki. Lugu poisist, kes tahtis olla puuris" viib sind kahe lapse maailma, kus argipäeva mured põimuvad fantaasiaga.

Kujutle tüdrukut, kelle jaoks köök on midagi hirmutavat. Ta väldib seda paika iga hinna eest, piirdudes vaid kiirete haarangutega toidu järele, et siis kiiresti oma turvalisse tuppa tagasi põgeneda. Ja siis on poiss, kes on nii lummatud loomaaia tühjast jääkarupuurist, et otsustab end seal sisse seada, veendunult, et tema ongi jääkaru, kes uriseb möödujatele.

See lugu puudutab sügavalt, sest see räägib lastest, kes on teistsugused, ning vanematest ja spetsialistidest, kes seisavad silmitsi väljakutsetega, kuidas neid lapsi mõista ja aidata. Kärt Hellerma on loonud teose, mis käsitleb lapsepõlve keerukust ja ilu, ning julgustab lugejat mõistma, et igaühe kujutlusvõime ja hirmud on osa meie ainulaadsest minast.

Sinu jaoks võib see raamat olla aknaks teistsugusesse maailma või peegelduseks oma lapsepõlvele. Avasta Kärt Hellerma südantsoojendav ja mõtlemapanev lugu, mis on kirjutatud kaasahaaravalt ja sügava mõistmisega laste sisemaailmast.