Lühiajaline paast

Lühiajaline paast

Autor: Ruediger Dalke

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Toitumine
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
3.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, et paastumine võib olla midagi enamat kui vaid usuline või vaimne praktika? Ruediger Dahlke, tunnustatud arst ja paastuekspert, toob oma teoses "Lühiajaline paast" esile paastumise füüsilised eelised ja selle mõju meie tervisele.

Elu kiire rütm võib tihti jätta mulje, et pidev toitumine on normaalne, kuid Dahlke selgitab, kuidas ajutine toidust loobumine võib aidata vähendada südame ja soolestiku koormust, piirata põletikke, leevendada depressiooni sümptomeid ning isegi noorendada keharakke. Lisaks on lühiajaline paast tõhus vahend kaalu langetamiseks ilma kalorite lugemise ja jojoefekti kartuseta.

Raamatus käsitletakse lühiajalise paastu erinevaid meetodeid, nende kasutegureid ning pakutakse praktilisi nõuandeid, kuidas paastu oma igapäevaelus rakendada. Autor juhatab lugejat läbi paastuprotsessi, alates ettevalmistusest kuni paastu lõpuni, arvestades seejuures iga inimese individuaalset elustiili ja eesmärke.

Kui olete huvitatud oma tervise parandamisest loomulikul ja lihtsal viisil, võib "Lühiajaline paast" olla just see, mida otsite. Avastage, kuidas paastumine võib teie elu muuta, ja õppige, kuidas seda teadlikult ja ohutult praktiseerida.