Lukus linn

Lukus linn

Autor: Peter May

Kirjastus: EESTI RAAMAT

Kategooria: Krimi ja põnevus
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
9.99€
Osta
London on pandeemia haarangus. Linn, mida tuntakse oma pulbitseva elu ja mitmekesisuse poolest, on muutunud varjude linnaks, kus haiglad on üle koormatud ja kus seaduslik kord on asendunud kaosega. "Lukus linn" on Peter May meistriteos, mis viib teid südamepõhjani raputavale rännakule läbi karantiinis oleva metropoli.

Kujutage ette, et teie kodulinn on lukustatud surmava viiruse tõttu, mis on nõudnud juba tuhandeid elusid. Tervishoiusüsteem on kokku varisemas, hädaabiteenused on üle koormatud ja tänavatel valitseb vägivald. See on stsenaarium, mida Peter May "Lukus linnas" nii oskuslikult kirjeldab.

Kui ehitustöölised avastavad tulevase ajutise haigla krundilt lapse luustiku, saab selgeks, et viirus pole ainus surma toov jõud selles linnas. Peategelane, politseiuurija Jack MacNeil, seisab silmitsi oma elu kõige keerulisema juhtumiga. Tema karjäär on varemetes, isiklik elu purunenud ja nüüd varitseb teda igal sammul oht, mis võib olla isegi surmavam kui viirus ise.

Peter May, kelle teosed on pälvinud ülemaailmset tunnustust, on loonud "Lukus linnas" põneva ja kaasahaarava loo, mis on kirjutatud 15 aastat tagasi, kuid mille sündmused tunduvad tänases maailmas kõhedusttekitavalt reaalsed. Tema düstoopiline visioon, mis kunagi tundus liiga kaugeleulatuv, et olla usutav, on nüüdseks muutunud meie igapäevaelu osaks.

Kui teile meeldib süveneda krimilugudesse, mis on sama aktuaalsed kui kaasahaaravad, siis "Lukus linn" on teie jaoks. See on lugu, mis ei jäta teid külmaks, kuna see peegeldab meie endi maailma ja selle haavatavust. Peter May on tõestanud end jällegi kui meisterjutustajat, kes suudab luua pingest pakatavaid lugusid, mis on sama ajatud kui ka ajakohased.