LÜLITA SEE VÄLJA!

LÜLITA SEE VÄLJA!

Autor: Josie Lloyed,Emlyn Rees

Kirjastus: PETRONE PRINT

Kategooria: Muud kinkeraamatud
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
1.99€
Osta
Kas oled väsinud pidevast ekraanide vahtimisest ja igatsed taga päris maailma? "Lülita see välja!" on raamat, mis kutsub sind üles panema kõrvale oma digiseadmed ja avastama uuesti vahetu suhtluse rõõme. Autorid Josie Lloyd ja Emlyn Rees, kes on nii elu- kui loomepartnerid, pakuvad sulle võimalust proovida midagi uut ja põnevat. See raamat on sinu teejuhiks, kui soovid eemalduda virtuaalmaailmast ja naasta reaalse suhtluse juurde.

Raamatu "Lülita see välja!" omadused:
- Aku kestvus piirneb ainult sinu enda kujutlusvõimega.
- Piisavalt kompaktne, et mahtuda sinu taskusse, võimaldades kaasaskandmist kõikjal.
- Ei vaja wifi-ühendust, juhtmeid ega kõrvaklappe.
- Pakub hulgaliselt põnevaid "äppe", mis tegelikult on tegevused ja mängud, mida saad nautida koos sõpradega.
- Valmistatud keskkonnasõbralikust ja täielikult ümbertöödeldavast materjalist.

Autorite kohta:
Emlyn Rees ja Josie Lloyd on kirjutanud koos mitmeid romaane ja lasteraamatute paroodiaid, mis on leidnud tee lugejateni 26 erinevas keeles. Emlyn on mitmekülgne kirjanik, kes lisaks kirjutamisele jagab oma teadmisi loovkirjutamise alal ülikoolides ja seminaridel ning on aktiivne ka raadio- ja televisioonimaailmas. Josie Lloyd, tuntud ka kui Joanna Rees, on samuti kirjanik ja raadiotoimetaja, kes juhib oma toimetamisäri ning innustab noori kirjutama koolides ja raamatukogudes. Abielupaaril on kolm tütart ja nende koduks on Inglismaa, Brighton.

Kui otsid viisi, kuidas veeta aega lähedastega, luues tõelisi mälestusi ilma digitaalse segajata, siis "Lülita see välja!" võib olla just see, mida vajad. Pane oma telefon kõrvale ja lase end kaasa haarata sellest vaimukast ja kaasahaaravast raamatust, mis tuletab meelde, kui imeline on jagada naeru ja hetki ilma ekraanide vahenduseta.