LUMEKUNINGANNA 2. ELSA JA ANNA UUED SEIKLUSED. HAKKAME VÄRVIMA!

LUMEKUNINGANNA 2. ELSA JA ANNA UUED SEIKLUSED. HAKKAME VÄRVIMA!

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.50€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Hetkel pole saadaval
Kas oled valmis sukelduma võlumaailma, kus iga pööre võib paljastada uusi saladusi? "Lumekuninganna 2: Elsa ja Anna uued seiklused. Hakkame värvima!" on raamat, mis viib sind koos Elsa ja Anna ning nende sõpradega Nõiutud metsa sügavustesse. See pole lihtsalt värvimisraamat – see on põnev teekond, mis äratab ellu "Lumekuninganna II" filmist tuttavad hetked.

Kujutlusvõimele tiivad andes saad sa ise luua värvikirevaid stseene, mis toovad esile Elsa ja Anna loo uusi tahke. Ja mis võiks olla parem viis oma lemmiktegelastele elu andmiseks kui läbi oma kunstilise puudutuse? Raamatu lehekülgedel ootavad sind detailirohked illustratsioonid, mida saad oma meele järgi kaunistada.

Aga see pole veel kõik – sinu seiklus muutub veelgi põnevamaks tänu raamatus leiduvatele kleepsudele. Need lisavad sinu värvimiselamusele veelgi mõõdet ja lõbu. Kujutle, kuidas kleebid neid oma vihikutele, mööblile või isegi toa seintele, et tuua killuke Arendelle'i maagiat oma igapäevaellu.

Niisiis, haarake oma värvilised pliiatsid ja laske fantaasial lennata, sest "Lumekuninganna 2: Elsa ja Anna uued seiklused. Hakkame värvima!" ootab teid, et avastaksite koos uusi maagilisi seiklusi. Kas oled valmis avastama, mis peitub Nõiutud metsa varjus? Võta raamat kätte ja alusta värvimist – seiklus ootab!