LUMEKUNINGANNA 2. ELSA JA ANNA UUED SEIKLUSED. KIRJUTA JA KUSTUTA

LUMEKUNINGANNA 2. ELSA JA ANNA UUED SEIKLUSED. KIRJUTA JA KUSTUTA

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Osta
Apollo
6.45€ / 6.13€
Hetkel pole saadaval
Avasta uusi seiklusi koos Elsa, Anna ja nende truude sõpradega "Lumekuninganna 2" maagilisest maailmast! See interaktiivne raamat kutsub sind üles oma joonistus- ja kirjutamisoskusi arendama, pakkudes lõbusaid harjutusi, mida saad tänu kustutatavatele lehtedele ikka ja jälle proovida.

Kas oled valmis sukelduma Arendelle'i kuningriigi südamesse ja lihvima oma loovust? "Lumekuninganna 2: Elsa ja Anna uued seiklused. Kirjuta ja kustuta" on suurepärane võimalus veeta aega oma lemmikkangelastega, õppides samal ajal midagi uut. Anna oma pliiatsile ja kustutuskummile tööd ning naudi iga kord puhtalt lehelt alustamise rõõmu!

Elsa ja Anna, kelle vaprad ja südamlikud lood on juba ammu paljude laste ja täiskasvanute südamed võitnud, ootavad sind, et koos lahendada põnevaid mõistatusi ja ülesandeid. See raamat ei ole mitte ainult meelelahutuslik, vaid ka hariv, aidates sul ja su perel arendada peenmotoorikat ja eneseväljendusoskust.

Ära lase sellel võimalusel käest libiseda – haara "Lumekuninganna 2: Elsa ja Anna uued seiklused. Kirjuta ja kustuta" ning astu sisse lumisesse seiklusse, mis ootab sind lehekülgede vahel. Sinu kujutlusvõime on piiriks!