LUMEKUNINGANNA 2. ELSA JA ANNA UUED SEIKLUSED. NUPUTAMISRAAMAT KLEEPSUDEGA

LUMEKUNINGANNA 2. ELSA JA ANNA UUED SEIKLUSED. NUPUTAMISRAAMAT KLEEPSUDEGA

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
1.99€
Hetkel pole saadaval
Avasta Arendelle'i kuningriigi jäised saladused ja sukeldu Elsa ning Anna uutesse seiklustesse koos nende sõprade Olafi, Kristoffi ja Sveniga! "Lumekuninganna 2: Elsa ja Anna uued seiklused. Nuputamisraamat kleebustega" on suurepärane võimalus veeta aega põnevate mõistatuste lahendamisega, mis on inspireeritud Disney armastatud filmist "Lumekuninganna 2".

See raamat on loodud selleks, et pakkuda sulle ja su perele lõbusat ning harivat tegevust. Naudi kleebiste lisamist ja oma lemmiktegelaste seikluste järgimist, samal ajal oma loogikat ja probleemilahendusoskusi arendades. Raamat on täis värvikaid illustratsioone ja mängulisi ülesandeid, mis aitavad arendada tähelepanu ja keskendumisvõimet.

Kui oled Lumekuninganna filmide fänn või armastad lihtsalt nuputada ja kleebiste abil loovust väljendada, siis see raamat on just sinule mõeldud. Pane oma oskused proovile ja avasta, milliseid uusi seiklusi Elsa ja Anna Arendelle'i maagilises kuningriigis kogevad. See on ideaalne kingitus igale väikesele fännile, kes soovib oma lemmiktegelaste maailma veelgi sügavamalt sukelduda.