LUMEKUNINGANNA 2. ELSA JA ANNA UUED SEIKLUSED. PUSLERAAMAT

LUMEKUNINGANNA 2. ELSA JA ANNA UUED SEIKLUSED. PUSLERAAMAT

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.50€
Osta
Apollo
5.99€
Osta
Kas oled valmis sukelduma Arendelle'i kuningriigi imelisse maailma koos vaprate õdede Elsa ja Annaga? "Lumekuninganna 2. Elsa ja Anna uued seiklused. Pusleraamat" pakub sulle ja su perele võimalust veeta koos aega, pannes kokku kolm lummavalt värviküllast puslet.

See raamat ei ole lihtsalt meelelahutus – see on ka suurepärane vahend, mis aitab arendada lapse peenmotoorikat, ruumilist mõtlemist ja käe-silma koordinatsiooni. Pusletükid on disainitud nii, et need sobivad ideaalselt väikeste käte vahele, pakkudes väljakutset, kuid samas ka saavutatavat eesmärki.

Kui oled juba tuttav Elsa ja Anna seiklustega või alles avastad nende maagilist maailma, siis see pusleraamat viib sind otse nende uute seikluste südamesse. Kujutle, kuidas sa paned tükid kokku ja iga pusle valmimisega avaneb sulle uus stseen Arendelle'i kuningriigist. See on justkui oleksid sa ise osa nende imelisest loost.

Lisaks pakub "Lumekuninganna 2. Elsa ja Anna uued seiklused. Pusleraamat" suurepärast võimalust veeta kvaliteetaega koos pere noorimate liikmetega, aidates neil arendada olulisi oskusi mängulises vormis. Lase oma lapsel tunda rõõmu ja uhkust iga pusle kokkupanemisel, kogedes samal ajal kaunist kunsti, mis on inspireeritud Disney armastatud filmist.

Ära lase sellel võimalusel libiseda käest – võta aega, et ühineda Elsa, Anna ja nende sõbra Olafiga nende uutel ja põnevatel seiklustel, mis on jäädvustatud kolme kauni pusle näol. See raamat on ideaalne kingitus igale Lumekuninganna fännile, olgu see siis sünnipäevaks, pühadeks või lihtsalt üheks toredaks üllatuseks.