LUMEKUNINGANNA 2. ELSA JA ANNA UUED SEIKLUSED. VÄRVIMISRAAMAT

LUMEKUNINGANNA 2. ELSA JA ANNA UUED SEIKLUSED. VÄRVIMISRAAMAT

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Tegevusraamatud
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
5.45€ / 5.18€
Osta
Avasta Anna ja Elsa võlumaailm Aarendelle kuningriigis, mis ootab sind oma värvikülluses säravaks muutma. "Lumekuninganna 2: Elsa ja Anna uued seiklused" on värvimisraamat, mis pakub lõputult lõbu ja loomingulisust. See pole lihtsalt üks tavaline värvimisraamat – see on seiklus, kus saad ise luua värvide ja kujundite kaudu oma versiooni Disney armastatud õdede loost.

Kas oled valmis võtma oma värvipliiatsid või markerid ja andma elu Aarendelle kuningriigi jäistele maastikele ja soojadele hetkedele? Anna ja Elsa ootavad sind, et üheskoos avastada uusi seiklusi, mis on peidus iga värvimislehe taga. Ja mis veelgi põnevam – see raamat sisaldab kleepse, mis lisavad sinu värvimiskogemusele veel ühe kihi rõõmu ja interaktiivsust.

Kas oled valmis sukelduma Elsa maagilisse maailma ja tundma Anna seikluslikku vaimu? "Lumekuninganna 2: Elsa ja Anna uued seiklused" ootab sind, et tuua värvide abil ellu nende imeline lugu. Pane oma loovus proovile ja lase oma kujutlusvõimel lennata koos Aarendelle kuningriigi lemmikõdedega.