LUMEKUNINGANNA 2. VAATA VÕLULAMBIGA!

LUMEKUNINGANNA 2. VAATA VÕLULAMBIGA!

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Hetkel pole saadaval
Avasta uuesti Elsa, Anna ja nende truude kaaslaste võlumaailm raamatus "Lumekuninganna 2: Vaata võlulambiga!" See Disney autorite poolt loodud teos kutsub Sind kaasa elama armastatud tegelaste seiklustele. Käesolev raamat ei ole tavaline lugemiselamus – see on interaktiivne seiklus, mis toob loo Sulle lähemale kui kunagi varem.

Kui oled valmis sukelduma Arendelle kuningriigi südamesse, siis varu hetk, et haarata enda kätte raamatu kaasas olev võlulamp. Selle abil saad valgustada raamatu lehekülgedel peituvaid salapäraseid pilte, mis on esmapilgul peidus. Iga pilt peidab endas lugusid ja saladusi, mis ootavad avastamist.

Valgusta võlulambiga pilte ja pane oma tähelepanuvõime proovile, vastates piltide kohta käivatele küsimustele. See on suurepärane viis, kuidas testida oma mälu ja tähelepanelikkust, samal ajal nautides Elsa ja Anna imelist maailma.

"Lumekuninganna 2: Vaata võlulambiga!" on ideaalne kingitus igale Disney fännile, pakkudes ainulaadset viisi, kuidas kogeda lemmiktegelaste lugusid. See on raamat, mis ei paku mitte ainult lugemisrõõmu, vaid ka mängulist avastamisrõõmu. Kas oled valmis astuma selle interaktiivse raamatu maagilisse maailma ja avastama, milliseid saladusi Elsa ja Anna seiklused Sulle paljastavad?