Lumekuninganna ja igavene talv. Kirjuta ja kustuta. Tähed ja numbrid

Lumekuninganna ja igavene talv. Kirjuta ja kustuta. Tähed ja numbrid

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Tegevusraamatud lastele
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.50€
Varsti müügil
Kas oled valmis sukelduma lumisesse seiklusse koos Anna, Elsa ja nende vahvate sõpradega? "Lumekuninganna ja igavene talv. Kirjuta ja kustuta. Tähed ja numbrid" pole lihtsalt raamat – see on interaktiivne teekond, mis kutsub sind osalema Arendelle kuningriigi talvistes rõõmudes.

Avasta oma loomingulisus ja pane proovile oma kirjaoskus, täites lõbusaid ülesandeid, mida Anna ja Elsa on sinu jaoks ette valmistanud. Kujutlusvõime piire kompavates tegevustes saad sa joonistada ja kirjutada otse raamatu lehekülgedele. Ja ärge muretsege, kui teete vea või soovite alustada puhtalt lehelt – kõik on kustutatav! See tähendab lõputuid võimalusi oma oskuste lihvimiseks ja loovuse vallandamiseks.

"Lumekuninganna ja igavene talv. Kirjuta ja kustuta. Tähed ja numbrid" on ideaalne kaaslane kõigile Disney "Lumekuninganna" filmi fännidele, kes soovivad oma lemmiktegelastega aega veeta. See on hariv ja meelelahutuslik viis õppida tähti ja numbreid, samal ajal nautides Arendelle imelist talvemaad. Kas oled valmis avastama, kui palju lõbu võib pakkuda õppimine koos Disney maagiliste tegelastega? Võta pliiats ja lase oma fantaasial lennata!