Lumekuninganna ja igavene talv. Nuputamisraamat

Lumekuninganna ja igavene talv. Nuputamisraamat

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Võta oma pliiatsid ja sukeldu imelisse seiklusse koos Anna ja Elsaga. "Lumekuninganna ja igavene talv. Nuputamisraamat", mis on loodud Disney poolt, kutsub sind osa saama õdede põnevatest seiklustest. See raamat ei ole lihtsalt lugu – see on sinu võimalus olla loo osa, lahendades mõistatusi ja ülesandeid, mis panevad proovile sinu nutikuse ja loovuse.

Anna ja Elsa maailm on täis imesid ja nüüd on sul võimalus seda maailma veelgi lähemalt tundma õppida. Raamat pakub sulle mitte ainult meelelahutust, vaid ka arendab sinu probleemilahendusoskusi. Ja mis võiks olla veel toredam kui kleepsudega mängimine? Jah, sa kuulsid õigesti – kaasas on ka kleepsud, mis muudavad sinu nuputamiskogemuse veelgi lõbusamaks ja värvikirevamaks.

Peale selle on raamatuga kaasas ka kingitus, mis kindlasti paneb su silmad särama. See on ideaalne võimalus veeta aega, arendades samal ajal oma oskusi ja loovust. Nii et miks mitte haarata see võimalus ja astuda sammuke lähemale Arendelle'i kuningriigi maagilistele saladustele?

"Lumekuninganna ja igavene talv. Nuputamisraamat" on suurepärane kaaslane igale lapsele, kes armastab lugusid, mõistatusi ja loovat tegevust. Anna ja Elsa ootavad sind, et koos avastada talvemaagia imesid ja nautida üksteise seltskonda. Kas oled valmis seikluseks?