Lumekuninganna ja igavene talv. Värvimisraamat

Lumekuninganna ja igavene talv. Värvimisraamat

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Avasta värvide maagiat ja pane oma loovus proovile koos Anna ja Elsa seiklustega Aarendelli kuningriigis. "Lumekuninganna ja igavene talv. Värvimisraamat" viib sind otse Disney armastatud filmi "Lumekuninganna" südamesse, kus saad ise kujundada ja elustada Arendelle'i maagilist maailma.

Kas oled valmis sukelduma lumevalgesse seiklusse? Anna ja Elsa, kaks südikat õde, ootavad sind, et koos nendega Aarendelli lummavates paikades värve lisada. See raamat ei ole lihtsalt värvimisraamat – see on sinu võimalus olla loo osa, tuues esile oma kunstnikutalendi ja kujutlusvõime.

Kuid see pole veel kõik! Lisaks värvimisele leiad raamatust ka vahvaid kleepse, mis võimaldavad sul oma lemmiktegelasi ja stseene veelgi enam isikupärastada. Kujunda omaenda Lumekuninganna maailm, kus iga lehekülg ootab sinu puudutust, et muutuda värvikirevaks kunstiteoseks.

Kas oled valmis avastama oma sisemist kunstnikku ja tooma talvise võlumaailma ellu? Haara oma värvilised pliiatsid ja lase fantaasial lennata koos "Lumekuninganna ja igavene talv. Värvimisraamatuga" – see on ideaalne viis pere noorimatele loominguliseks ajaviiteks ja Disney maagia nautimiseks.