Lumekuninganna ja igavene talv. Värvimisraamat

Lumekuninganna ja igavene talv. Värvimisraamat

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Avasta Aarendelli maagiline maailm ja too värvid tagasi Elsa, Anna ning nende sõprade ellu "Lumekuninganna ja igavene talv. Värvimisraamatuga", mis on inspireeritud Disney armastatud animafilmist. See pole pelgalt tavaline värvimisraamat – see on sinu võimalus olla loov ja anda oma panus Arendelle kuningriigi taaselustamisse.

Sinu ees on põnev väljakutse: tuua värv ja rõõm tagasi kangelaste maailma, kes on tuntud kogu maailmas. Kujutle, kuidas sinu lemmiktegelased ootavad sinu pliiatsi puudutust, et ellu ärgata. Värvimisraamat pakub sulle lehekülgede viisi lõbu, kus saad järgida Elsa ja Anna seiklusi ning tuua oma lemmikstseenid ellu just selliste värvidega, nagu sina soovid.

Lisaks värvimisele saad raamatu kleepsude abil oma meistriteoseid veelgi erilisemaks muuta. Kujutle, kuidas sinu kleepsud lisavad stseenidele sära või toovad esile tegelaste iseloomujooned. See on sinu võimalus näidata oma kunstilist vaistu ja luua midagi täiesti ainulaadset.

"Lumekuninganna ja igavene talv. Värvimisraamat" on suurepärane kingitus igale Disney fännile, olenemata vanusest. See on võimalus veeta aega perega, jagada hetki lastega või lihtsalt lõõgastuda ja põgeneda igapäevaelu muredest. Võta hetk iseendale, vali välja oma lemmikvärvid ja sukeldu Aarendelli imelisse maailma.

Kas oled valmis looma oma isiklikku kunstiteost? Haara pliiatsid ja lase oma kujutlusvõimel lennata "Lumekuninganna ja igavene talv. Värvimisraamatuga"!