Lumekuninganna. Pappraamat

Lumekuninganna. Pappraamat

Autor: Hans Christian Andersen

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
6.95€ / 6.60€
Osta
Avasta Hans Christian Anderseni ajatu klassika uues kuues – "Lumekuninganna. Pappraamat" on raamat, mis viib sind lumisesse võlumaailma, kus iga lehekülg on justkui kunstiteos. See on lugu sõprusest, julgusest ja armastusest, mis on jutustatud papist lehtede ja elavate värviliste illustratsioonide kaudu, mis äratab muinasjutu ellu.

Kui oled muinasjuttude austaja, siis "Lumekuninganna. Pappraamat" on just sinu jaoks. See raamat ei ole ainult lastele, vaid ka igale täiskasvanule, kes hindab klassikalisi lugusid ja kaunist kujundust. Raamat on valmistatud vastupidavast papist, mis teeb selle ideaalseks ka kõige pisematele lugejatele, kes alles õpivad maailma tundma läbi raamatute.

Hans Christian Andersen on tuntud oma võime poolest luua imelisi maailmu, ja "Lumekuninganna" on üks tema tuntuimaid töid. See raamat on suurepärane viis tutvustada klassikalist kirjandust uuele põlvkonnale, pakkudes samal ajal kaunilt illustreeritud lugemiselamust.

Kui soovid oma raamaturiiulile lisada tükikest kirjandusklassikat, mis rõõmustab nii silma kui ka hinge, siis "Lumekuninganna. Pappraamat" on valik, mida sa ei kahetse. See on raamat, mis kannab endas ajatut sõnumit ja pakub lugemisnaudingut aastateks.