Lumekuninganna. Värvimisraamat

Lumekuninganna. Värvimisraamat

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.20€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Avasta Arendelle'i kuningriigi võlumaailm koos Elsa, Anna ja nende sõpradega uues põnevas värvimisraamatus "Lumekuninganna. Värvimisraamat", mis põhineb Disney armastatud filmil. Sinu ees avaneb värvikirev seiklus, kus saad ise luua ja kujundada Arendelle'i õdede maagilist teekonda.

Raamatusse sukeldudes saad sa osa Elsa ja Anna seiklustest, kui nad koos uue sõbra abiga üritavad hirmudest jagu saada. Sinu kujutlusvõime saab tiivad, kui printsessid avastavad salapärase kaardi, mis viib nad põnevale aardejahile. Sinu värvilised pliiatsid ja markerid saavad olla abiks, kui Kristoff, Olaf ja Sven aitavad õdedel leida nende isa peidetud varandust.

Aga see pole veel kõik – sinu lemmik lumemees Olaf leiab metsast midagi täiesti ootamatut ja võidab uue sõbra südame. Kujutlusvõime ja värvide maailm ootab sind, et tuua ellu Arendelle'i virmaliste võlumaailm.

Raamat pakub mitte ainult värvimisrõõmu, vaid ka võimalust arendada peenmotoorikat ja loovust. See on suurepärane viis veeta aega, olles loov ja lõõgastudes oma lemmik Disney tegelaste seltsis. Võta pliiatsid ja lase oma fantaasial lennata koos "Lumekuninganna. Värvimisraamatuga" – see on ideaalne kingitus igale Disney fännile, olenemata vanusest.