Lumekuninganna. Värvimisraamat

Lumekuninganna. Värvimisraamat

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
4.95€ / 4.70€
Hetkel pole saadaval
Kas oled valmis sukelduma muinasjutulisse maailma, kus valitsevad lumi ja jää ning kus iga pööre võib viia uue seikluseni? "Lumekuninganna. Värvimisraamat" viib sind just sellisele teekonnale, pakkudes sulle võimalust anda elu Disney armastatud tegelastele oma värvide ja kujutlusvõime abil.

Kujutle, et saad ise olla osa Lumekuninganna Elsa ja tema vapra õe Anna lummavatest lugudest. Võta kätte oma värvilised pliiatsid või markerid ja äratage koos nende sõpradega, nagu lustakas lumemees Olaf ja truu põhjapõder Sven, lehekülgedel peituvad stseenid ellu. See värvimisraamat on sinu võimalus lisada isiklik puudutus Arendelle kuningriigi talvistele maastikele ja soojadele hetkedele.

Lisaks pakub see raamat sulle erilist boonust – kaunid kleepsud, mis võimaldavad sul oma lemmiktegelasi kaunistada või tuua neid ka väljapoole raamatu lehekülgi. Kujunda oma tuba või koolitarbed nende armastatud tegelastega, tuues sellega igapäevaellu killukese Disney maagiat.

Olgu su eelistuseks siis säravad pastellid või julged ja erksad toonid, "Lumekuninganna. Värvimisraamat" on suurepärane võimalus väljendada oma loovust ja nautida rahustavat värvimise tegevust. See on ideaalne kingitus igale Disney fännile, olenemata vanusest, lubades sul luua oma versiooni sellest ajatust loost.

Võta hetk enda jaoks, lase oma kujutlusvõimel lennata ja tunne rõõmu värvide maailmast koos Elsa ja Anna ning nende sõpradega. Sinu seiklus Arendelle'i lumises kuningriigis ootab sind just nendes lehekülgedes.