Lumemõmm ja sõbrad

Lumemõmm ja sõbrad

Autor: Peep Pedmanson

Kirjastus: KULTUURIKOHVER MTÜ

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
9.99€
Osta
Kas olete valmis sukelduma talvise maagia ja avastuste maailma? "Lumemõmm ja sõbrad", autoriks armastatud Eesti kirjanik Peep Pedmanson, on südantsoojendav lugu, mis räägib eneseleidmisest ja sõpruse olulisusest. See raamat viib teid kaasa Lumemõmmi, armastusväärse lumemehe, kes ei ole tavaline talvine tegelane. Kui tema lumine kuningriik hakkab kevade saabudes sulama, avastab Lumemõmm, et maailm peidab endas palju rohkem värve ja rõõmu, kui ta kunagi ette kujutanud oli.

Keeldudes allumast sulamise paratamatusele, otsustab Lumemõmm jääda ja uurida seda kirjut maailma, leides teel uusi sõpru ja kogedes seiklusi, mis panevad teda mõistma elu tõelist olemust. Tema rännak viib lugeja läbi metsade ja üle mägede, mööda jõe kallast ja põldude ääri, läbides nii ajalugu kui unenägusid. Raamatu lehekülgedel avaneb lugejale võimalus kaasa mõelda, miks maailm on selline nagu ta on ja mida meie, nagu Lumemõmm, elult soovime.

Peep Pedmanson on loonud loo, mis on sama palju õpetlik kui ka meelelahutuslik, pakkudes lugejatele õnneliku lõpuga teekonda. Raamatut kaunistavad värvikirevad illustratsioonid, mis toovad Lumemõmmi ja tema sõprade seiklused ellu, muutes lugemiskogemuse veelgi nauditavamaks.

Kui otsite raamatut, mis sütitab teie kujutlusvõimet ja soojendab südant, siis "Lumemõmm ja sõbrad" on just see, mida vajate. Avastage koos Lumemõmmiga, kuidas iga lõpp võib olla uue alguse algus ja kuidas sõprus on see, mis teeb elu tõeliselt värviliseks.