Lumi lume all

Lumi lume all

Autor: Arno Saar

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Krimi ja põnevus
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.90€
Hetkel pole saadaval
Apollo
2.49€
Osta
Kui oled kunagi jalutanud mööda Tallinna Kopli linnaosa, siis tead, et see on paik, kus kõrguvad vanad barakid ja valitseb vaikne äng. See on kant, mida peetakse tihti unustatud nurgaks, kus varjulised tegelased ja kõlvatud teod leiavad varju. Kui saaks, räägiks üks noor naine sealsetest varjukülgedest, kuid tema hääl on igaveseks vaikinud. Tema elutu keha leiti ühelt mahajäetud diivanilt, peidetuna värskelt sadanud lume alla.

See on lugu, mis haarab sind kaasa komissar Kurismaa uurimistöösse, kes armastab küll talvist loodust ja suusatamist, kuid leiab end nüüd olukorrast, kus lumi on tema vaenlane, varjates kuriteo jälgi. Ta on mees, kes seisab silmitsi mitte ainult karmi talve, vaid ka aina süveneva mõistatusega. Ta teab, et iga hetk on kallis, sest võib-olla pole see noor naine ainus ohver.

Kurismaa peab leidma vastused kiiresti, kuid tundub, et iga kord, kui ta tõele lähemale jõuab, libisevad vihjed tal käest. Siis aga saab ta aru, et lumi, mis tundus olevat tema suurim takistus, võib osutuda ootamatult tema suurimaks abiliseks.

Arno Saar on pseudonüüm, mille taha peitub tuntud Itaalia autor Alessandro Perissinotto. Saar on kirjaniku loominguline alter ego, kellega ta soovis pöörduda tagasi krimikirjanduse juurde, avastades uusi lugusid ja süngemaid radu. "Lumi lume all" on põnevusromaan, mis viib sind sügavale Tallinna südamesse, kus iga nurga taga võib peituda saladus, mis ootab avastamist. Kas oled valmis sukelduma sellesse põnevasse ja ettearvamatusse maailma?