Lumivalgeke

Lumivalgeke

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Muinasjutud
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas otsite ideaalset raamatut, et aidata oma pisikesel lugemismaailma avastada? "Lumivalgeke" on osa armastatud muinasjuttude kollektsioonist, mis on spetsiaalselt loodud noortele lugejatele. See raamat on täiuslik valik, kui soovite pakkuda oma lapsele põnevat lugemiskogemust, mis on ühtlasi ka õpetlik.

Raamatu tekst on kirjutatud lihtsas keeles, kasutades selgeid ja lühikesi lauseid, mis teevad lugemise algajatele kergeks ja nauditavaks. Suurt tähekirja on lihtne jälgida, mis aitab lastel keskenduda ja mõista loetavat.

Lisaks on "Lumivalgeke" rikastatud värvikirevate illustratsioonidega, mis haaravad lapse tähelepanu ja ergutavad tema kujutlusvõimet. Piltide abil saab laps paremini mõista loo toimuvat ja tunda rõõmu iga lehekülje keeramisest.

Peale selle, raamatu lõpus leiate küsimused, mis on suurepärane vahend vanematele, et arutada loetud loo üle ja veenduda, et laps on tekstist aru saanud. See interaktiivne element toetab lapse lugemisoskuse arengut ja aitab tugevdada vanema ja lapse vahelist sidet.

Kui soovite, et teie laps armuks lugemisse ja arendaks oma keeleoskust, siis "Lumivalgeke" on kindel valik. Kuulake naeratusega, kuidas teie laps selle imelise muinasjutu sõnadesse valab ja avastab lugemise maagiat.