LUMIVALGEKE JA SEITSE PÖIALPOISSI

LUMIVALGEKE JA SEITSE PÖIALPOISSI

Autor: Jacob Grimm,Wilhelm Grimm

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Muinasjutud
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
6.95€ / 6.60€
Osta
Avasta uuesti ajatu klassika – "Lumivalgeke ja seitse pöialpoissi", mis on pärit vendade Grimmide sulest. See raamat viib sind sügavale muinasjutumaailma, kus headus ja kurjus käivad käsikäes ning iga lehekülg on täis põnevust ja õpetlikke hetki.

Kui oled kunagi unistanud sellest, et astuda sisse muinasjutu maailma, siis see raamat on just sinule. "Lumivalgeke ja seitse pöialpoissi" on lugu noorest tütarlapsest, kelle ilu äratas kadedust tema kurjas kasuemas. See on lugu põgenemisest, sõprusest ja tõelisest armastusest, mis on jutustatud läbi vendade Grimmide ainulaadse jutustamisoskuse.

Raamat on illustreeritud värviliste piltidega, mis aitavad sellel klassikalisel lool ellu ärgata. Iga pilt on justkui aknaks Lumivalgekese ja pöialpoiste maailma, võimaldades sul kogeda nende seiklusi veelgi lähemalt.

Vendade Grimmide "Lumivalgeke ja seitse pöialpoissi" ei ole lihtsalt muinasjutt, see on kultuuripärand, mis on põlvest põlve edasi antud. See on lugu, mis õpetab väärtusi nagu julgus, sõprus ja ausus, ning on seetõttu ideaalne lugemine nii lastele kui ka täiskasvanutele.

Kui otsid raamatut, mis oleks samaaegselt hariv ja meelelahutuslik, siis "Lumivalgeke ja seitse pöialpoissi" on suurepärane valik. See on raamat, mis ei kaota oma võlu ka korduval lugemisel, pakkudes igal korral uusi avastusi ja rõõmu. Võta aega, et sukelduda selle loo sügavustesse ja lasta oma kujutlusvõimel lennata koos Lumivalgekese ja tema väikeste sõpradega.