Lumivalgeke. Jutulill

Lumivalgeke. Jutulill

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.98€
Osta
Apollo
3.95€ / 3.75€
Osta
Avasta muinasjutumaailma uue nurga alt koos "Lumivalgeke. Jutulill" raamatuga, mis on loodud spetsiaalselt väikestele lugejatele. See ainulaadne papist raamat, mis on kujundatud nagu õrn lill, avab ukse fantaasiarikkasse maailma, kus klassikaline lugu Lumivalgekesest ärkab ellu uuel ja põneval moel.

Raamat on ideaalne kingitus igale uudishimulikule tüdrukule, kes armastab lugusid ja unistab imedemaast. "Lumivalgeke. Jutulill" ei ole lihtsalt järjekordne muinasjuturaamat – see on kogemus, mis ühendab endas loo võlu ja füüsilise raamatu ainulaadsuse. Lase oma lapsel avastada lugemise rõõm ja kujutlusvõime võlu läbi selle erilise raamatu.

Kui otsid midagi, mis köidaks Sinu väikese tüdruku tähelepanu ja toetaks tema arengut, siis "Lumivalgeke. Jutulill" on just see, mida vajad. Raamatu vastupidav papist leheküljed on valmistatud mõeldes pisikestele kätele, et tagada mugav ja turvaline lugemiskogemus.

Lase "Lumivalgeke. Jutulill" raamatul viia Sinu laps muinasjutulisele rännakule, kus headus võidab kurjuse ja kus iga lehekülg on armastusega loodud. See on raamat, mis ei paku mitte ainult meelelahutust, vaid ka õpetab olulisi elutõdesid ja väärtusi, mis on igale kasvavale mõistusele hädavajalikud.