Lumivalgeke

Lumivalgeke

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2012 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.60€
Hetkel pole saadaval
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Kui otsid ajatut lugemiselamust, mis on põlvest põlve edasi antud, siis "Lumivalgeke" on just see, mida vajad. See on lugu, mille sarnaseid on meie esivanemad jaganud aegade hämarusest alates – lugu, mis on osa meie kultuuripärandist ja mida on armastatud läbi aegade.

"Lumivalgeke" on raamat, mis viib sind tagasi lapsepõlve maagilistesse hetkedesse, kus iga lehekülg avab ukse imedemaale. See on lugu, mis ei vanane kunagi, ning mille sõnumid ja õpetussõnad on sama aktuaalsed täna kui siis, kui neid esmakordselt jutustati. Raamatu lihtne trükitähtedes tekst teeb sellest suurepärase valiku Sulle, kui soovid oma lugemisoskust arendada või kui otsid oma lapsele esimest raamatut, mis tutvustaks talle lugemise imelist maailma.

Avasta uuesti "Lumivalgeke" – lugu, mis on rikastatud väärtuslike õppetundide ja sügavate tähendustega, mis kõnetavad nii noori kui ka vanu. See raamat ei ole lihtsalt jutustus, vaid sild mineviku ja tuleviku vahel, mis aitab hoida elus lugude jutustamise traditsiooni.

Kas oled valmis sukelduma muinasjutu võlumaailma, mis on inspireerinud lugematuid põlvkondi? "Lumivalgeke" ootab Sind, et pakkuda Sulle ja Sinu perele ühist lugemisrõõmu ja avastamislusti.