LUNASTUS. VABASTAV VAADE SURMALE, LEPITUSELE NING ÜLESTÕUSMISELE

LUNASTUS. VABASTAV VAADE SURMALE, LEPITUSELE NING ÜLESTÕUSMISELE

Autor: Christoph Wrembek

Kirjastus: MAARJAMAA

Kategooria: Kristlus
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.20€
Hetkel pole saadaval
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Raamatu "Lunastus: Vabastav vaade surmale, lepitusele ning ülestõusmisele" autor Christoph Wrembek, kes on jesuiit ja roomakatoliku preester, kutsub lugejat avastama kristluse südames peituvaid mõisteid uuest ja värskendavast perspektiivist. Tänapäeva maailmas, kus sõnad nagu "lepitus", "ohver", "rist" ja "lunastus" võivad tunduda arusaamatud või isegi aegunud, pakub Wrembek võimalust mõista neid termineid kui elumuutvaid tõdesid, mis on täis vabadust ja praktilist tähendust.

Christoph Wrembeki teos ei ole pelgalt teoloogiline arutelu; see on kutse süveneda ja kogeda, kuidas need iidvanad kontseptsioonid võivad mõjutada ja rikastada sinu igapäevaelu. Raamat on kirjutatud selges ja ligipääsetavas keeles, muutes keerulised teoloogilised teemad mõistetavaks ja kättesaadavaks kõigile huvilistele.

Kui otsid sügavamat arusaama kristlikust lunastusest ja soovid avastada, kuidas need põhimõtted võivad aidata sul leida lepitust ja rahu isegi surma näol, siis on see raamat just sinule. Lase Christoph Wrembekil juhatada sind läbi usuküsimuste labürindi, et leida vabastav vaade elu suurimatele mõistatustele.