LUSTAKAD ARVUD

LUSTAKAD ARVUD

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Avasta maailma läbi numbrite ja vastandite – see on "Lustakad arvud", raamat, mis on loodud selleks, et pakkuda sinu lapsele harivat ja meelelahutuslikku lugemiskogemust. Raamat on täis elavaid illustratsioone ja liikuvaid pilte, mis muudavad õppimise visuaalselt haaravaks ja interaktiivseks.

Kui sinu väike avastaja on huvitatud numbritest ja vastanditest, siis "Lustakad arvud" on ideaalne valik. Raamatus olevad riimid ei ole mitte ainult lõbusad, vaid ka harivad, aidates lapsel mänguliselt arvude maailma tundma õppida. Kujutav kunst koos liikuvate elementidega aitab kaasa lapse kognitiivsele arengule, muutes õppimise lõbusaks ja kaasahaaravaks tegevuseks.

Iga lehekülg on kui uus seiklus, kus numbrid ja vastandid tulevad elule, pakkudes sinu lapsele võimalust õppida läbi mängu ja avastamise rõõmu. Raamatu "Lustakad arvud" autor on loonud midagi enamat kui lihtsalt lasteraamat – see on vahend, mis toetab lapse varajast matemaatilist haridust ja keelelist arengut.

Kas oled valmis oma lapsega koos avastama? Haara "Lustakad arvud" ja sukelduge koos numbritest kubisevasse maailma, kus õppimine on sama lõbus kui mäng.