LUSTAKAD KUTSUD

LUSTAKAD KUTSUD

Autor: Rachael Hale

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Värvi ja kleebi
2013 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Hetkel pole saadaval
Apollo
5.45€ / 5.18€
Osta
Kas otsid viisi, kuidas oma lapse loovust ja käelist osavust arendada, pakkudes samal ajal talle rõõmu ja meelelahutust? "Lustakad kutsud" on raamat, mis viib teid ja teie pisikest seiklusele koos kõige armsamate neljajalgsete sõpradega.

Rachael Hale'i poolt loodud ja illustreeritud, see tegevus- ja kleepsuraamat on täis vahvaid mänge ja mõistatusi, mis on mõeldud just laste meelte ergutamiseks. Rohkem kui 50 kleepsuga, mis kujutavad vallatuid ja südamlikke kutsikaid, on see raamat ideaalne kaaslane pikaks ajaks. Lapsed saavad kleepsude abil oma fantaasiat lennata lasta ning samal ajal peenmotoorikat ja probleemilahendusoskusi parandada.

Kuid pidage meeles, et kuigi see raamat pakub lõputult lõbu, sisaldab see väikeseid osi, mis võivad olla ohtlikud alla kolmeaastastele lastele. Seega, kui teie peres on väikesed uudishimulikud avastajad, veenduge, et nad mängiksid "Lustakate kutsude" raamatuga vanema järelvalve all, et vältida lämbumisohtu.

"Lustakad kutsud" on enamat kui lihtsalt meelelahutus – see on võimalus veeta kvaliteetaega koos oma lapsega, õpetades talle uusi oskusi ja jagades armastust loomade vastu. Avastage koos Rachael Hale'i imeliste kutsikate maailma ja laske oma lapse kujutlusvõimel lennata!