Luterliku dogmaatika alused

Luterliku dogmaatika alused

Autor: Arne Hiob

Kirjastus: EELK USUTEADUSTE INSTITUUT

Kategooria: Kristlus
2013 aasta

Hindad

Rahva Raamat
25.39€
Hetkel pole saadaval
Apollo
22.95€ / 21.80€
Osta
Kui oled huvitatud sügavuti mõistma luterliku kristluse põhimõtteid, siis Arne Hiobi "Luterliku dogmaatika alused" on just see teos, mida otsid. See raamat on loodud selleks, et pakkuda Sulle põhjalikku ülevaadet luterlikust usust, mis on juurdunud Piibli õpetustes ja algkristlikus traditsioonis, kuid läbinud usupuhastuse ajal puhastustule.

Arne Hiob, kogenud teoloog ja õpetlane, on suunanud oma teadmised ja kogemused selle raamatu loomisse, et pakkuda Sulle kõikehõlmavat ja arusaadavat materjali. Raamat on mõeldud nii teoloogia üliõpilastele kui ka kõigile teistele, kes soovivad süveneda luterliku kiriku õpetustesse.

"Luterliku dogmaatika alused" on hinnatud õppematerjal, mis aitab Sul kujundada tugeva aluse luterliku teoloogia mõistmiseks. See on koostatud nii, et iga peatükk viib Sind samm-sammult läbi luterliku usu põhiaspektide, muutes keerulised teoloogilised kontseptsioonid kättesaadavaks ja mõistetavaks.

Kui oled tõsiselt huvitatud oma usuliste teadmiste laiendamisest, siis on see raamat Sinu jaoks hindamatu allikas. Arne Hiobi "Luterliku dogmaatika alused" ei ole pelgalt akadeemiline tekst, vaid ka praktiline juhend, mis aitab Sul mõista luterluse ajalugu, väärtusi ja uskumusi. See on Sinu võimalus sukelduda luterliku kiriku südamesse ja avastada selle rikkalikku pärandit.