MA ARMASTAN ÜKSSARVIKUID

MA ARMASTAN ÜKSSARVIKUID

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Kas oled valmis sukelduma fantaasiarikkasse maailma, kus iga lehekülg kutsub esile imetlust ja loovust? "Ma armastan ükssarvikuid" on raamat, mis viib sind kujuteldavasse kuningriiki, kus valitsevad müstilised ja maagilised olendid – ükssarvikud. See on sinu võimalus haarata pliiatsid ja anda elu 60-le ainulaadsele ükssarvikule, kes ootavad sinu puudutust, et särada just sinu valitud värvides.

Ükssarvikud on juba sajandeid paelunud inimeste kujutlusvõimet, sümboliseerides puhtust, headust ja võimsat väge. Iga pilt selles raamatus on kui uks fantaasiamaailma, kus saad oma igapäevaelu mured hetkeks unustada ja lasta oma loovusel vabalt lennata. Värvimine on teadupärast stressi maandav ja meditatiivne tegevus, mis toob rahu sinu meeltesse ja pakub rahulolu sinu südamele.

"Ma armastan ükssarvikuid" ei ole lihtsalt värvimisraamat – see on sinu isiklik loovuse päevik, kus iga harjatõmme peegeldab sinu isikupära ja emotsioone. Võta hetk iseendale, leia oma lemmikpliiatsid või -markerid ja lase oma kujutlusvõimel lennata koos nende müütiliste olenditega.

Selle raamatu lehekülgedel ei ole ükski ükssarvik teisega sarnane – igaüks neist on omanäoline ja ootab, et sa neile elu sisse puhuksid. Võib-olla soovid anda neile pastelseid toone, mis toovad meelde kevadised õied, või hoopis julgeid ja erksaid värve, mis peegeldavad su sisemist jõudu ja energiat.

Kui oled valmis avastama oma sisemist kunstnikku ja jagama armastust nende legendaarsete olendite vastu, siis "Ma armastan ükssarvikuid" on just sinu jaoks. Ära lase sellel võimalusel libiseda – võta aega enda jaoks ja täida oma päevad värvide ja maagiaga.