Ma ei karda!

Ma ei karda!

Autor: Kertu Sillaste

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, mis tunne on lugeda raamatut ilma sõnadeta? Kertu Sillaste looming "Ma ei karda!" viib sind põnevale teekonnale, kus pildid räägivad loo ja igaüks saab seda omal moel tõlgendada. See on raamat, mis ei eelda lugemisoskust, vaid kutsub sind avastama lugude maailma läbi visuaalse keele.

Kujutle, et avad kaanepildiga raamatu, mis äratundmisrõõmu ja uudishimu tekitab. Mis võiks olla selle raamatu sees? "Ma ei karda!" on just selline teos, mis paneb sind mõtlema ja oma fantaasiat kasutama. Raamatu igal leheküljel peitub midagi, mis köidab pilku ja paneb mõistatama, mis edasi saab. See on justkui mäng, kus saad ise olla loo jutustaja ja luua oma versiooni sellest, mis toimub ja mis võiks lõpuks juhtuda.

Kertu Sillaste on tuntud oma oskuse poolest luua raamatuid, mis toetavad laste arengut. "Ma ei karda!" on tema teine sõnatu raamat, järg 2021. aastal ilmunud "Appi! Help!" teosele, mis oli Eestis esimene omataoline. See raamat ei ole lihtsalt piltide kogum, vaid hoolikalt läbimõeldud teos, mis aitab lastel mõista loo struktuuri, arendada jutustamisoskust ja rikastada sõnavara.

Kui oled lapsevanem, õpetaja või lihtsalt armastad raamatuid, mis pakuvad midagi enamat kui lihtsalt loetavat teksti, siis "Ma ei karda!" on midagi, mida tahad kindlasti oma riiulisse. See on raamat, mis pakub lõputult võimalusi avastamiseks ja loovuseks, ning mis võib olla parem kui jagada seda kogemust koos lapsega, aidates tal ületada hirme ja õppida maailma uudishimuliku pilguga vaatama.