MA EI TEINUD OMA KODUTÖÖD SELLEPÄRAST, ET . . .

MA EI TEINUD OMA KODUTÖÖD SELLEPÄRAST, ET . . .

Autor: Davide Cali

Kirjastus: DRAAKON & KUU

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.95€
Hetkel pole saadaval
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kui palju erinevaid põhjuseid võib olla kodutöö tegemata jätmiseks? "Ma ei teinud oma kodutööd sellepärast, et..." on lõbus ja fantaasiarikas raamat, mille on kirjutanud Davide Cali. See on lugu, mis pakub lugejatele naeru ja põnevust, tuues esile kõige ootamatumad ja fantaasiaküllasemad vabandused, mida üks laps võib välja mõelda.

Kujuta ette olukorda, kus hiiglaslikud sisalikud on vallutanud linna või kus väikesed päkapikud on salaja peitnud kõik sinu pliiatsid. Või veelgi enam – ette tuleb võtta ootamatu reis, et aidata eksinud pingviin tagasi tema kodupoolusele. Jah, pidage meeles, et pingviinid elavad lõunapoolusel, mitte põhjapoolusel!

Davide Cali looming on tuntud oma vaimukuse ja originaalsuse poolest, ning see raamat ei ole erand. See on suurepärane lugemine neile, kes soovivad oma fantaasiat ergutada või otsivad vaimukat põhjendust, miks nad ei saanud just seda üht kodutööd tehtud.

Kui oled õpetaja, lapsevanem või lihtsalt keegi, kes armastab hea huumoriga kirjandust, siis see raamat on just sinule. Lase end kaasa haarata nendest värvikatest ja meelikujutust ärgitavatest vabandustest, mis panevad sind naeratama ja võib-olla isegi mõistma, et fantaasia ja loovus on osa meie igapäevaelust.

"Ma ei teinud oma kodutööd sellepärast, et..." ei ole lihtsalt lasteraamat – see on kogemus, mis ühendab põlvkondi ja kutsub esile mõnusa äratundmisrõõmu. Avasta Davide Cali maailm ja luba endale hetk puhast naudingut ja meelelahutust.