MA OLEN 2-AASTANE. MINU ESIMESED PUSLED. LOOMAD

MA OLEN 2-AASTANE. MINU ESIMESED PUSLED. LOOMAD

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2013 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.87€
Hetkel pole saadaval
Kas otsite põnevat ja harivat tegevust oma kaheaastasele? "Ma olen 2-aastane. Minu esimesed pusled. Loomad" on raamat, mis pakub teie lapsele võimalust avastada loomade maailma läbi puslede kokkupanemise. See raamat ei ole lihtsalt lugemiseks, vaid ka mängimiseks, arendades samal ajal lapse motoorseid oskusi ja loogilist mõtlemist.

Raamat sisaldab erinevaid loomalaste kujutisi, mida teie laps saab raamatust välja võtta ja seejärel vastavatele alustele paigutada. Iga pusletükk on loodud nii, et neid on lihtne omavahel ühendada, luues kauni pildirea, mida saab näiteks lapse toa kaunistamiseks kasutada. See on suurepärane võimalus tutvustada teie lapsele erinevaid loomi ja nende omadusi, samal ajal kaunistades nende mänguruumi.

Peale pusletükkide eemaldamist raamatust ei lõppe teie lapse avastusretk. Iga looma kujutis on trükitud ka sellele kohale, kust pusletükk eemaldati, pakkudes lisaväärtust ja õppevõimalusi ka pärast pusle kokkupanemist.

Oluline on märkida, et kuigi see raamat on mõeldud just väikelastele, sisaldab see väikeseid osi. Seetõttu on soovitatav, et lapsed kasutaksid seda raamatut täiskasvanu järelevalve all, et tagada nii õppimise kui ka turvalisuse maksimaalne tase.

"Ma olen 2-aastane. Minu esimesed pusled. Loomad" on ideaalne kingitus, mis ühendab endas nii mängu kui ka õppimise, aidates kaasa teie lapse arengule ja pakkudes tunde rõõmu ning avastamist.