Ma söön hommikusöögiks päikest

Ma söön hommikusöögiks päikest

Autor: Michael Holland

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Teatmekirjandus lastele
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
10.00€
Osta
Apollo
22.95€ / 21.80€
Osta
Kas oled kunagi peatunud mõtlema, milline on sinu hommikusöögi tegelik päritolu või mis on see salapärane koostisosa sinu jalatsite all? "Ma söön hommikusöögiks päikest" on Michael Hollandi kirjutatud teos, mis avardab sinu arusaama taimede imelisest maailmast, alates igapäevastest esemetest nagu piparmündimaitseline hambapasta ja puuvillased T-särgid, kuni elutähtsa õhuni, mida hingame.

Raamat pakub silmailu kaunite illustratsioonide näol ning on täis põnevaid loodusfakte, mis panevad sind teistmoodi vaatama igapäevastele asjadele enda ümber. Taimeteadlane Michael Holland jagab oma teadmisi sellest, kuidas taimed kasutavad päikesevalgust toiduks, millest saavad osa nii inimesed kui ka loomad, ning kuidas taimed on meie igapäevaelu lahutamatuks osaks.

Lisaks teadmistele pakub raamat võimalust viia loodus sinu koju, tutvustades lihtsaid ja lõbusaid katseid, mida saad ise kodus proovida. See on ideaalne lugemine nii noortele kui ka täiskasvanutele, kes soovivad mõista taimede rolli meie ökosüsteemis ja igapäevaelus. Avasta, kuidas taimed meid toidavad, riietavad ja isegi ravivad, ning õpi nägema loodust uues valguses.