Ma teen kõike vasaku käega!

Ma teen kõike vasaku käega!

Autor: Dagmar Geisler

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
9.95€ / 9.45€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kui palju meie igapäevategevusi on loodud paremakäelistele inimestele mugavaks? Dagmar Geisleri raamat "Ma teen kõike vasaku käega!" on põnev ja silmiavav lugemine just sinule, kui märkad end tihti vasakut kätt eelistamas. Olgu selleks ukse avamine, hambapesu või palli loopimine – vasakukäelisus on eriline ja väärib tähelepanu.

See raamat ei ole lihtsalt jutustus, see on kaasahaarav teekond vasakukäeliste maailma. Täis vaimukaid illustratsioone, mis toovad naeratuse näole, annab see teos sulle võimaluse mõista vasakukäeliste igapäevaelu väljakutseid. Lisaks pakub see praktilisi soovitusi ja leidlikke lahendusi, mis aitavad vasakukäelistel inimestel igapäevatoimingutega sujuvamalt hakkama saada.

Kui tunned, et vasak käsi on sinu tugevus ja soovid avastada nõuandeid, kuidas paremakäeliste maailmas kergemini läbi lüüa, on see raamat justkui loodud sinu jaoks. Dagmar Geisleri teos ei ole ainult abimees vasakukäelistele, vaid ka silmiavav lugemine kõigile, kes soovivad mõista ja toetada vasakukäeliste ainulaadset perspektiivi.