Ma tõesti tahaksin karjuda

Ma tõesti tahaksin karjuda

Autor: Simon Philip

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas tead seda tunnet, kui viha kipub üle pea kasvama ja sisimas pulbitseb soov kõva häälega välja karjuda? Simon Philipi raamat "Ma tõesti tahaksin karjuda" on lugu, mis kõnetab nii väikeseid kui ka suuri lugejaid, kes on kunagi tundnud, et emotsioonid tahavad võimust võtta.

See raamat viib sind kaasa ühe väikese tüdruku seiklustesse, kes püüab leida viise, kuidas oma vihaga toime tulla. Tüdruku pingutused ja koomilised katsetused oma tundeid ohjeldada on jäädvustatud elavates ja väljendusrikkates illustratsioonides, mis muudavad lugemiskogemuse visuaalselt nauditavaks.

Tekst on kirjutatud luulevormis, pakkudes üllatusi ja emotsionaalseid hetki, mis panevad sind naerma ja samastuma. Raamat ei paku ainult meelelahutust, vaid ka väärtuslikke õppetunde ja mõtteid selle kohta, kuidas saaksid sina toime tulla olukordadega, kus tunded tahavad üle pea kasvada.

Kui oled juba tuttav selle vahva tüdruku seiklustega ja tahad teada, kuidas ta toime tuleb pidevate kaotustega ja kas ta leiab lõpuks ala, milles on parim, siis Simon Philipi teine raamat "Ma tõesti tahaksin võita" on samuti midagi, mis võiks sind paeluda. Mõlemad lood on ilmunud Koolibri kirjastuse alt ja on suurepärane lisand igasse lasteraamaturiiulisse.

Kui otsid raamatut, mis aitaks su lapsel mõista ja väljendada oma tundeid, või lihtsalt nauditavat lugemist, mis toob naeratuse näole, siis "Ma tõesti tahaksin karjuda" on valik, mis ei petta. Avasta, kuidas väike tüdruk õpib oma emotsioone juhtima ja leia inspiratsiooni, kuidas ise keerulistes olukordades rahulikuks jääda.