Ma tõesti tahaksin võita

Ma tõesti tahaksin võita

Autor: Simon Philip

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled kunagi tundnud, et tahad milleski parim olla? Et tahad tunda võidurõõmu ja hoida käes säravat auhinda, millel ilutseb sinu nimi? "Ma tõesti tahaksin võita" on Simon Philipi südamlik lugu ühest sihikindlast tütarlapsest, kes unistab võidust ja sellest, et olla milleski parim. See raamat viib sind läbi tema püüdluste ja katsumuste, pakkudes samal ajal naudingut nii nooremale kui ka vanemale lugejale.

Simon Philipi sulest pärinev teos on kirjutatud vaimukas luulevormis, mis muudab lugemise eriti nauditavaks. Raamat ei ole ainult lõbus, vaid ka visuaalselt kaasahaarav tänu suurepärastele illustratsioonidele, mis on tõeline maiuspala silmadele. See lugu ei räägi ainult võitmise ihalusest, vaid ka eneseleidmisest ja sellest, et mõnikord on elus midagi palju olulisemat kui esikoht.

Kui oled uudishimulik, millise ala peal meie peategelane lõpuks särama lööb ja millisele tõdemusele ta jõuab, siis see raamat on just sinule. Lisaks, kui tunned, et tahaksid mõnikord vihahoos karjuda, kuid tead, et see pole lahendus, siis Simon Philipi teine teos "Ma tõesti tahaksin karjuda" võib pakkuda sulle samuti väärtuslikke õppetunde. Mõlemad raamatud on välja antud Koolibri kirjastuse poolt ja on suurepärased näited sellest, kuidas lastekirjandus suudab käsitleda tundeid ja käitumist, mis on olulised igas vanuses lugejatele.

Avasta, kuidas see armas tüdruk õpib, et võitmine pole alati kõige tähtsam, ja leia inspiratsiooni tema loost, et leida oma tee ja tõeline kirg. Võta aega, et sukelduda "Ma tõesti tahaksin võita" lehekülgedele ja lase end kaasa haarata sellest südantsoojendavast loost.