MAAILM PILTIDES. LOODUS

MAAILM PILTIDES. LOODUS

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2007 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas tuua loodus oma lapse igapäevaellu läbi kunsti ja sõnade? "Maailm piltides. Loodus" on raamat, mis võimaldab teil just seda teha. See on ainulaadne teos, mis viib lapsed värviküllasele avastusretkele, kasutades selleks värvilisest plastiliinist vormitud kujutisi.

Raamatus on fotod plastiliinist meisterdatud esemetest ja olenditest, mis on loodud just nii, et äratada huvi ja uudishimu. Iga pilt on varustatud trükitähtedes kirjutatud sõnade ja lihtsate lausetega, mis kirjeldavad pildil toimuvat. See on suurepärane viis, kuidas tutvustada lapsele sõnavara, millega ta võib igapäevaselt kokku puutuda.

Tegevus viib teid ja teie last kööki, poeskäigule, kooli ja paljudesse teistesse kohtadesse, pakkudes samal ajal võimalust õppida tundma erinevaid kodu- ja metsloomi üle kogu maailma. Raamat ei piirdu ainult piltide ja sõnadega – see sisaldab ka numbreid 1 kuni 20, aidates seeläbi kaasa lapse arvutamisoskuse arengule.

Lisaks on raamatu lehed kilega kaetud, mis tähendab, et need on vastupidavad ja kergesti puhastatavad – ideaalne valik aktiivsele ja uudishimulikule lapsele. "Maailm piltides. Loodus" on suurepärane vahend, et avardada lapse silmaringi ja tutvustada talle looduse mitmekesisust läbi mängulise ja hariva tegevuse. See raamat ei ole mitte ainult lõbus ja kaasahaarav, vaid ka õpetlik, andes teie lapsele väärtuslikke teadmisi ja oskusi, mis saadavad teda kogu elu.