MAAILMA KAUNEIMAD RAHVUSPARGID

MAAILMA KAUNEIMAD RAHVUSPARGID

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Loomad, linnud ja taimed
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.90€
Osta
Apollo
9.90€ / 9.41€
Osta
Kas oled kunagi unistanud avastada maailma kõige puutumatumaid loodusimesid? "Maailma Kauneimad Rahvuspargid" on teos, mis viib sind rännakule läbi aegade ja kontinentide, et tutvustada sulle planeedi kõige hingematvamaid kaitsealasid.

Kujutle hetkeks, et seisad Yellowstone'i rahvuspargi serval, kus 1. märtsil 1872. aastal võeti vastu ajalooline otsus selle kaitseks. See oli esimene kord, kui loodi rahvuspark – koht, mis oli mõeldud kõigi inimeste rõõmuks ja heaoluks. Yellowstone'i park, oma geisrite ja kuumaveeallikatega, sai eeskujuks kogu maailmale, innustades teisi riike looma oma rahvusparke.

Tänaseks on maailmas üle 4000 rahvuspargi, igaüks neist unikaalne ja kaitstes erinevaid looduskeskkondi. Need pargid on ideaalsed paigad, kus oma reisikirge rahuldada. Võib-olla oled mõelnud ööbimisest Lake Districti telkimisaladel või unistanud matkast Suure kanjoni sügavikes? Või äkki ahvatleb sind benji-hüpe Victoria joa kohiselva vee kohal või rahulik kruiis Lijiangi jõe siledal veepinnal? Rahvuspargid pakuvad midagi igale loodusearmastajale, olenemata vanusest.

See raamat on sinu teejuht järgmiseks seikluseks. Avasta paiku, mis on säilinud puutumatuna läbi aegade, ning leia inspiratsiooni oma järgmiseks põnevaks reisiks. Kas oled valmis oma silmaringi avardama ja kogema maailma looduslikku ilu? "Maailma Kauneimad Rahvuspargid" ootab sind, et avada uksed maailma kõige erilisematesse paikadesse.