Maailma keskpunkt

Maailma keskpunkt

Autor: Tiia Toomet

Kirjastus: TAMMERRAAMAT

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Hetkel pole saadaval
Kas olete kunagi mõelnud, mis on elu tuum? Tiia Toometi uusim teos "Maailma keskpunkt" kutsub teid avastama just seda – elu olemust läbi kirjanduse prisma. Autori enda sõnul ei ole tema lood otse elust maha kirjutatud, vaid pigem elu peegeldused, mis on püütud sõnade lõksu.

Tiia Toomet, tuntud oma terava pliiatsi ja sügavate mõtiskluste poolest, toob teieni kogumiku lühijutte, mis võivad esmapilgul tunduda isiklikud. Kuid ärge laske end eksitada – need lood on midagi enamat. Need on katsetused tabada elu pidevat voolu, millest igaüks võib leida killukese endast. Toometi sõnul on kirjutamine justkui kalapüük: esmalt tuleb saak veest välja tõmmata ja siis hakata uurima, mis see täpselt on. Alustada tuleb esimesest lausest ja lasta lool end kanda, jälgides hoolikalt, et sammu pidada.

"Maailma keskpunkt" ei ole lihtsalt lugude kogumik, see on kutse vaadata sügavamale, kaaluda elu keerdkäike ja leida ilu seal, kus seda võib-olla esmapilgul ei märkagi. Tiia Toometi sõnad on nagu sild, mis viib teid argipäeva ja igaviku vahele jäävale maastikule, kus iga lugu hakkab elama oma elu.

Kui olete valmis laskma end kaasa haarata Toometi sõnade voogavast jõest ja avastama, mis peitub elu sügavaimates kihtides, siis on "Maailma keskpunkt" teie jaoks. See on raamat, mis ei jäta teid kindlasti ükskõikseks ja võib-olla isegi muudab viisi, kuidas maailma näete.