Maailma parim raamat

Maailma parim raamat

Autor: Peter Stjernström

Kirjastus: KUNST

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Kas olete kunagi unistanud raamatust, mis ületaks kõik piirid ja murraks kõik žanrilised konventsioonid? "Maailma parim raamat", mille autoriks on Peter Stjernström, viib teid kahe värvika tegelase – Titus Jenseni ja Eddie X – maailma. Titus on kogenud kirjanik, kelle parimad päevad tunduvad olevat selja taga, samas kui Eddie on tärkav luuletaja, kes oma noorusliku uljuse ja naiste tähelepanu nautimisega tõestab, et kirjandusmaailmas on ta tõusev täht.

Nende kaks kirjandusmaailma vastandlikku figuuri kohtuvad Rootsi kirjandusfestivalidel, kus nad esitavad teiste autorite teoseid, et elatist teenida ja tunnustust võita. Kuid ühel saatuslikul õhtul, ühise jookide nautimise käigus, sünnib neil geniaalne mõte: luua raamat, mis ületaks kõik ootused ja muutuks ülemaailmseks fenomeniks, sulatades kokku erinevad kirjandusžanrid alates põnevikest kuni kokaraamatuteni.

Kas see ambitsioonikas ettevõtmine toob neile kaasa kuulsuse ja edu, mida nad ihaldavad, või on see vaid suurejooneline unistus? "Maailma parim raamat" on lugu kirglikust püüdlusest, loomingulisest hullusest ja sellest, kuidas üks ainulaadne idee võib muuta kõike. Avasta see põnev teekond läbi Stjernströmi osavalt punutud sõnade ja tunneta, kuidas kirjandus võib tõepoolest olla piiritu.