MAAL ON MARU. KLEEPSUMÄNG

MAAL ON MARU. KLEEPSUMÄNG

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Tegevusraamatud
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Avasta maaelu võlu koos "Maal on Maru. KleepsuMäng" tegevusvihikuga, mille on loonud andekas autor. See interaktiivne raamat kutsub Sind ja Sinu pere noorimaid liikmeid sukelduma taluelu rõõmudesse läbi lõbusate ja kaasahaaravate ülesannete.

Raamatu südameks on nutikalt kujundatud papist mänguala, mis lihtsate voldetega muutub kolmemõõtmeliseks taluõueks. See on Sinu lapse fantaasia lavastada oma väike maailm, kus iga kleeps toob taluõuele elu ja loob lugusid.

Kasuta kaasas olevaid kleepse, et täiendada taluõue stseene ja luua omaenda maaliline maastik. Kujutlusvõime saab tiivad, kui lapsed paigutavad loomi, põllutööriistu ja muid taluelu elemente just sinna, kus nende arvates need kõige paremini sobivad.

"Maal on Maru. KleepsuMäng" ei ole lihtsalt meelelahutus – see on ka hariv kogemus. Ülesanded on loodud selleks, et arendada laste tähelepanu, loogikat ja peenmotoorikat. Iga tegevus on mõeldud selleks, et Sinu laps õpiks mänguliselt ja arendaks oma oskusi.

Kas oled valmis avastama, kui lõbus võib olla taluõues mängimine? Haara "Maal on Maru. KleepsuMäng" ja anna oma lapse loovusele võimalus särada!