Maalehe aastaraamat 2023

Maalehe aastaraamat 2023

Kirjastus: DELFI MEEDIA AS

Kategooria: Aiandus ja talupidamine
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.50€
Osta
Kui otsid praktilisi nõuandeid ja tarkusi, kuidas igapäevaelus nutikalt säästa, siis "Maalehe aastaraamat 2023" on just see, mida vajad. See raamat on tõeline varasalv, mis pakub sulle teadmisi ja nippe, kuidas oma rahakotti säästlikumalt hallata, ilma et peaksid loobuma elu kvaliteedist.

Käesolev aastaraamat on pühendatud sellele, kuidas kavalalt majandada – olgu see siis toiduvalmistamises, aiatöödes, ehituses või isegi elektri tarbimises. Saad teada, kuidas optimeerida oma igapäevaseid kulusid, et raha jääks üle rohkemaks, ilma et peaksid tundma, nagu elaksid kitsikuses.

Lisaks igapäevastele säästunippidele leiad raamatust ka põnevaid ideid soodsateks reisimisvõimalusteks. Avasta, kuidas laiendada oma silmaringi ja koguda elamusi ilma suuri summasid kulutamata. Elu ei koosne ainult täis kõhust ja ilusast kodust, vaid ka rikastavatest kogemustest.

"Maalehe aastaraamat 2023" on varustatud ka Thuni külvikalendriga, mis on hindamatu abimees kõigile aednikele, ning pakub ruumi ilmavaatluste jaoks, et saaksid jälgida ja planeerida oma tegevusi looduse rütmidega kooskõlas.

Kas soovid elada tarkuse ja loodustunnetusega kooskõlas? Siis on see aastaraamat sinu jaoks asendamatu kaaslane.