MAALEHE NARTSISSIRAAMAT

MAALEHE NARTSISSIRAAMAT

Autor: Andi Normet

Kirjastus: HEA LUGU

Kategooria: Aiandus ja talupidamine
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.49€
Osta
Kui otsite põhjalikku juhendit nartsisside kasvatamiseks, siis "Maalehe Nartsissiraamat" on teie jaoks kohustuslik lugemine. Andi Normet, kes on tuntud oma sügava teadmiste ja kogemuste poolest lilles kasvatamise vallas, on pühendanud üle kahe aastakümne nende lõhnavate lillede uurimisele ja arendamisele. Tema teekond algas Põlvamaal asuvas Issako-Peetri talus, kus kevaditi võib imetleda lausa 150 erinevat nartsissisorti, mis on pärit 55 eri aretajalt.

Normeti raamat on täis praktilisi nõuandeid, mis aitavad teil leida õige kasvukoha, õpetavad, kuidas nartsisse paljundada ja hooldada ning kuidas tõrjuda haigusi ja kahjureid. Raamatust leiate ka peatüki ajatamisest, mis on kasulik nii hobiaednikele kui ka professionaalsetele lõikelillede kasvatajatele.

Üks raamatu põnevamaid osi on kindlasti Issako-Peetri talus kasvatatavate sortide tutvustus. Normet toob välja oma lemmiku – 'Acropolis', mis on tuntud oma hea paljunemisvõime ja haiguskindluse poolest. Sellel sordil on valged, oranžide segmentidega täidisõied, mis ei muutu kunagi lihtõieliseks, isegi kui sibul on suhteliselt väike.

Andi Normet, kes on jagatud oma teadmisi ka Eesti Maaülikoolis ja Räpina Aianduskoolis ning on kirjutanud mitmeid raamatuid, sealhulgas "Maalehe Gladiooliraamat", "Sibullillede ajatamine" ja "Liiliad aeda", loodab, et tema raamat aitab kaasa nartsissikasvatuse populaarsuse kasvule Eestis.

Kui teie südames on eriline koht nartsissidele või soovite lihtsalt oma aia ilu suurendada, siis on "Maalehe Nartsissiraamat" teie jaoks ideaalne valik. See on rohkem kui lihtsalt raamat – see on teejuht, mis viib teid läbi nartsisside imelise maailma, aidates teil luua omaenda lilleparadiisi.