MAFFIATARKUSE MUST RAAMAT

MAFFIATARKUSE MUST RAAMAT

Autor: Wesley Jacgues

Kirjastus: KIRJASTUS OCEANIC

Kategooria: Aforismid ja vanasõnad
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas maffia suudab oma hiiglaslikku impeeriumi nii tõhusalt juhtida? Wesley Jacques'i teos "MAFFIATARKUSE MUST RAAMAT" avab ukse sellele salapärasele maailmale, tuues lugejani maffiaorganisatsioonide sügavaimad saladused, kavalad petuskeemid ja strateegilised taktikad.

See raamat on justkui teejuht maffia mõistatuslikku südamesse. Jacques on põhjalikult uurinud ja analüüsinud maffia toimimist, et tuua päevavalgele meetodid, millega nad oma võimu säilitavad ja laiendavad. Kui olete huvitatud sellest, kuidas keerulisi olukordi lahendatakse või konflikte juhitakse, siis "MAFFIATARKUSE MUST RAAMAT" pakub teile harivat ja paeluvat lugemist.

Raamat ei kiida maffia tegevust heaks, vaid pigem pakub akadeemilist ja kriitilist vaadet nende struktuuridele ja toimimisele. See on kirjutatud selleks, et anda teile, lugejale, sügavam arusaam varjatud strateegiatest, mis võivad olla rakendatavad ka igapäevaelus, olgu selleks siis ärijuhtimine või isiklikud suhted.

Wesley Jacques on oma uurimistöös lähtunud usaldusväärsetest allikatest ja esitanud faktipõhist informatsiooni, mis on hädavajalik, et mõista üht maailma kõige salapärasemat ja võimsamat organisatsiooni. Kui olete valmis sukelduma maffia keerukasse maailma, siis see raamat on teie jaoks. Avastage, millised on need mustad tarkused, mis hoiavad maffiat püsti ja panevad mõtlema, kuidas võim ja mõju tegelikult toimivad.