MAHEAIANDUS. KODU & AIA PRAKTILINE AIAVIHIK 46

MAHEAIANDUS. KODU & AIA PRAKTILINE AIAVIHIK 46

Autor: Anne-Ly Naukas

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Aiandus ja talupidamine
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.90€
Hetkel pole saadaval
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas luua oma koduaeda, mis oleks kooskõlas loodusega ja vähendaks aeganõudvaid aiatöid? Anne-Ly Naukas jagab oma teostes "Maheaiaandus. Kodu & aia praktiline aiavihik 46" väärtuslikke teadmisi ja nippe, kuidas seda saavutada.

Selles raamatus avab autor ukse mahepõllumajanduse maailma, mis on paljudele tuttav, kuid tihtipeale eksitavalt tõlgendatud. Anne-Ly Naukas tuletab meelde, et paljud permakultuuri põhimõtted ei ole sugugi modernsed leiutised, vaid põlvkondadevanused tarkused, mida meie esivanemad juba ammu rakendasid.

Raamatust "Maheaiaandus" saad teada, kuidas rajada oma aeda ilma maad kaevamata, luua isemajandav kõrgpeenar ning milliseid multšimise ja kompostimise tehnikaid kasutada. Lisaks õpetab Naukas, miks ei ole alati hea maa üles kaevata ning kuidas pinnast siiski parandada.

Kui oled maheviljelusest huvitatud aiapidaja, siis see raamat on just sinule. Siit leiad praktilisi nõuandeid, kuidas kasutada taimi, sealhulgas umbrohtu, nii väetamiseks kui ka taimekaitseks. See on asendamatu käsiraamat, mis aitab sul oma aeda muuta elujõuliseks ja jätkusuutlikuks oaasiks.

Võta aega, et süveneda Anne-Ly Naukase kogemustesse ja teadmistesse, mis aitavad sul luua aia, mis ei vaja ülemäärast hoolt, vaid elab kooskõlas loodusega ja pakub sulle rõõmu ja saaki aastaringselt.