MAIAS MÕMMI. PAPIRAAMAT

MAIAS MÕMMI. PAPIRAAMAT

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
5.45€ / 5.18€
Osta
Kas otsite põnevat lugemist oma väikesele raamatusõbrale? "Maia Mõmmi. Papiraamat" võib olla just see, mida vajate. See armas lugu viib teie lapse koos väikese karupojaga seiklusele, kus ta avastab metsa salapäraseid nurki vaarikaid korjates. Raamatu lehed on valmistatud papist, mis teeb selle eriti vastupidavaks ka kõige väiksemate käte jaoks, ning tekst on trükitud selgete trükitähtedega, aidates kaasa lapse lugemisoskuse arengule.

Lugu ise on täis õpetlikke hetki, kus Maia Mõmmi kohtub erinevate takistustega, kuid ei lase end heidutada. Iga raskusega toimetulek õpetab lastele olulist elutarkust: vastupidavust, leidlikkust ja positiivset suhtumist. See on raamat, mis mitte ainult ei lõbusta, vaid pakub ka väärtuslikke õppetunde, mida igapäevaelus rakendada.

"Maia Mõmmi. Papiraamat" on kirjutatud lihtsas keeles, mis teeb sellest suurepärase valiku esimesteks iseseisvateks lugemiskatseteks. Lisaks on see suurepärane võimalus veeta kvaliteetaega koos oma lapsega, uurides koos Maia Mõmmi maailma ja arutledes teel ette tulevate raskuste üle.

Kui soovite oma lapsele pakkuda raamatut, mis on korraga nii hariv kui ka meelelahutuslik, siis "Maia Mõmmi. Papiraamat" on kindel valik. See soe ja südamlik lugu on täis õpetlikke seiklusi, mis jäävad teie lapsele meelde ja toetavad tema arengut.