MAIT METSANURK JA TEMA AEG

MAIT METSANURK JA TEMA AEG

Autor: Hugo Raudsepp

Kirjastus: ILMAMAA

Kategooria: Keel ja kirjandus
2013 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.95€
Osta
Apollo
5.29€ / 5.03€
Osta
Kui oled huvitatud Eesti kirjandusmaastiku minevikust ja tahad sukelduda ühe silmapaistva kirjaniku, Mait Metsanurga, elu ja töö sügavustesse, siis Hugo Raudsepa teos "Mait Metsanurk ja tema aeg" on just see, mida otsid. See raamat avab lugejale ukse Metsanurga rikkalikku loomepärandisse, tuues esile tema mõjukaimad novellid, jutustused, romaanid ja näidendid, nagu "Isamaa õilmed", "Vahesaare Villem" ja "Orjad".

Hugo Raudsepp, kes oli Metsanurgaga kaasaegne ja kolleeg, jagab raamatus oma isiklikke mälestusi ja muljeid, mis annavad teosele erilise ja intiimse mõõtme. Nad mõlemad töötasid ajakirjanike ja teatrikriitikutena, seetõttu on Raudsepa kirjeldused ja hinnangud eriti väärtuslikud, pakkudes Sulle, kallis lugeja, ainulaadset sissevaadet tolle aja kirjandus- ja kultuuriellu.

Raamatu lõpus leiad Hando Runneli järelsõna, mis lisab omakorda perspektiivi Metsanurga pärandile ja sellele, kuidas teda tänapäeval mäletatakse. "Mait Metsanurk ja tema aeg" on saanud toetust Kultuuriministeeriumi eesti kirjanduse programmilt, mis rõhutab selle väljaande tähtsust meie kultuuriloos.

Avasta Mait Metsanurga keerukas isiksus ja tema ajatu looming läbi Hugo Raudsepa silmade. See raamat ei ole lihtsalt biograafia; see on lugu, mis viib Sind rännakule läbi ühe vaimsuse kroonika, pakkudes Sulle haruldast võimalust mõista paremini Eesti kirjanduse suurkujusid.