MAITSVAD KÖÖGIVILJAD

MAITSVAD KÖÖGIVILJAD

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
11.95€ / 11.35€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas tutvustada oma lapsele köögiviljade kirjut maailma nii, et see oleks lõbus ja hariv üheaegselt? "Maitsvad köögiviljad" on raamat, mis viib teid ja teie pisikest avastusretkele läbi värvikireva köögiviljade aia.

See raamat on esimene osa Ludere sarjast, mis on loodud just selleks, et noored lugejad saaksid õppida tundma erinevaid juurvilju, puuvilju ja marju. Te võite üllatuda, kui avastate, et mõni tuttav köögivili, nagu näiteks Hiina kapsas, on tegelikult hoopis midagi muud – kas teadsite, et see on Pekingi lehtnaeris?

Autor on kasutanud raamatus naturaalseid fotosid, et lapsed saaksid näha ja õppida tundma köögivilju just sellistena, nagu need looduses kasvavad. See lähenemine aitab lastel paremini mõista, kust nende toit pärineb, ning arendab nende sõnavara ja teadmisi tervislikust toitumisest.

Botaanik Urmas Laansoo on raamatu koostamisel nõu ja jõuga abiks olnud, tagades, et teave oleks täpne ja hariv. Raamatus on esindatud nii Eestis kasvavad kui ka välismaalt pärit köögiviljad, andes lastele võimaluse õppida tundma laia valikut erinevaid maitseid ja tekstuure.

"Maitsvad köögiviljad" on suurepärane vahend vanematele, kes soovivad oma lastes juba varakult tekitada huvi tervisliku toitumise vastu. See raamat ei ole mitte ainult informatiivne, vaid ka visuaalselt köitev, muutes õppimise nauditavaks. Võtke oma laps käekõrvale ja avastage koos tervisliku toitumise imeline maailm!