MAITSVAD MARJAD MITMEL MOEL

MAITSVAD MARJAD MITMEL MOEL

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Kokaraamatud
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
5.99€ / 5.69€
Osta
Kujutage ette suve ilma marjasära ja mahlakusega – see oleks justkui päikeseta päev. Eestimaa suvi toob endaga kaasa marjade külluse, alustades varasuvisest maasikate ilmumisest turule ja aedadesse. Käesolev raamat, "MAITSVAD MARJAD MITMEL MOEL", avab ukse Eesti marjade imelisse maailma, kus igaüks võib leida endale meelepärase viisi, kuidas neid suviseid aardeid nautida.

Autor juhatab teid läbi aastaajaliste marjade, alates esimestest maasikatest kuni sügisesse, mil metsad ja aiad pakuvad pihlakaid ja arooniaid. Eesti loodus on heldelt meid varustanud: metsmaasikad, vaarikad, mustikad, tikrid ja sõstrad on vaid mõned näited suvisest rikkalikust valikust. Hilissuvel lisanduvad ploomid ja kreegid ning sügisel pohlad, mis kõik pakuvad tervislikku ja värvikirevat mitmekesisust.

Raamatus leiate nõuandeid, kuidas seda marjade rohkust säilitada, olgu siis sügavkülmutades või hoidistades, et pikk talv mööduks vitamiinirikkalt ja maitsvalt. Ei ole vaja omada isiklikku aeda, sest Eesti metsad on täis marjakohti, kus saab korjata mustikaid, pohli, murakaid ja jõhvikaid. See raamat on teie teejuht, kuidas marju kasutada nii igapäevastes toitudes kui ka pidulikel puhkudel, olgu see siis värskena, küpsetistes või talvevarudena.

"MAITSVAD MARJAD MITMEL MOEL" on rohkem kui lihtsalt kokaraamat; see on austusavaldus Eesti marjakultuurile ja kutse avastada marjade mitmekülgset kasutust. Kas soovite teada, kuidas valmistada ideaalset marjamoosi või kuidas lisada marju oma hommikusmuutisse? See raamat on teie jaoks, pakkudes inspiratsiooni ja praktilisi nõuandeid, et tuua marjade rõõm igasse päeva.