MAITSVAD PASTAROAD

MAITSVAD PASTAROAD

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Kokaraamatud
2013 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.70€
Osta
Kas otsite midagi uut ja põnevat, mida oma köögis katsetada? "Maitsvad Pastaroad" võib olla just see, mida vajate. Pasta on muutunud üheks lemmiktoitudeks paljudes kodudes, pakkudes lõputuid võimalusi nii argiõhtuteks kui ka pidulikemateks sündmusteks. See raamat avab ukse pasta mitmekesisesse maailma, kus igaüks leiab midagi oma maitsele.

Kui oled pastaarmastaja, siis see kogumik on loodud just sinu jaoks. Pasta on imeline toiduaine – see on mitmekülgne, kiiresti valmiv ja maitsev. Raamatu autor on kokku pannud hulgaliselt retsepte, mis ulatuvad lihtsatest salatitest ja suppides kuni rikkalike põhiroogade ning isegi üllatavate magustoitudeni. Need retseptid on mõeldud igale vanusele, olgu sa noor või eakam, pastaroogade valmistamine on lihtne ja tulemus alati nauditav.

"Maitsvad Pastaroad" on rohkem kui lihtsalt kokaraamat – see on inspiratsiooni allikas, mis aitab sul avastada pasta uusi tahke. Raamatu lehekülgedelt leiad nii klassikalisi kui ka uuenduslikke retsepte, mis on kõik hoolikalt valitud ja testitud, et tagada suurepärane tulemus iga kord, kui köögis toimetad.

Kasuta seda raamatut, et rikastada oma toidulauda ja pakkuda oma perele või sõpradele maitseelamusi, mis jäävad meelde. Avasta pasta võlumaailm ja lase oma loovusel lennata – "Maitsvad Pastaroad" on sinu teejuhiks selles kulinaarses seikluses.