MAITSVAD SUPID JA PULJONGID

MAITSVAD SUPID JA PULJONGID

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Kokaraamatud
2012 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.76€
Hetkel pole saadaval
Kas otsid viisi, kuidas tuua oma lõunasöögilauale rohkem värvi ja maitset? "Maitsvad supid ja puljongid" on raamat, mis on pühendatud just sellele – maitsvatele, kodus valmistatavatele suppidele, mis rõõmustavad nii keha kui ka vaimu.

Suppide valmistamine võib olla sama palju kunst kui teadus, ja see raamat on suurepärane teejuht, et avastada uusi retsepte ning tuua oma kööki uusi aroome. Olgu selleks siis klassikaline seljanka, hõrk kõrvitsasupp või eksootiline tom kha, iga retsept on samm-sammult lahti seletatud, et saaksite nautida protsessi ja lõpptulemust.

Autor on pannud kokku kogumiku, mis ei piirdu ainult traditsiooniliste suppidega, vaid julgustab sind katsetama uusi kooslusi ja maitseid. Lisaks on raamatus tähelepanu pööratud suppide tervislikkusele, mis tähendab, et saad oma toidulauda rikastada mitte ainult maitsvate, vaid ka toitaineterikaste valikutega.

"Maitsvad supid ja puljongid" on suurepärane abimees, kui soovid oma lõunaeinele lisada veidi erilisust või kui plaanid õhtusööki sõpradele ja perele. See raamat on mõeldud nii algajatele kui ka kogenud kokkadele, pakkudes inspiratsiooni ja praktilisi nõuandeid, et iga supisõber leiaks midagi oma maitsele.

Kas oled valmis avastama supimaailma uusi maitseid? "Maitsvad supid ja puljongid" ootab sind, et avardada sinu kulinaarseid horisonte ja tuua sinu kööki tervislikke ning suupärastavaid elamusi.